שירותי אירוח וענן

מחשוב ענן הוא שירות מחשוב הניתן למשתמש באמצעות מחשב מרוחק, אליו מתחבר המשתמש דרך רשת האינטרנט או באמצעות קו תקשורת ייעודי.

בענן המחשוב נמצאים הנתונים והלוגיקה העסקית של מערכות המחשוב בשרתים ובמרכזי מחשבים והם מופעלים מיחידות קצה מרוחקות. כתוצאה מכך אין המשתמשים צריכים לרכוש ולנהל משאבי ומערכות מחשוב ובמקום זאת שוכרים אותה כשירות מספקים שמעמידים כוח מחשוב שהגישה אליו תהיה מרחוק דרך האינטרנט.

אנו מומחים בתחום פתרונות אחסון בענן וביכולתנו להעניק לכם את הפתרונות המתקדמים ביותר עבור החברה שלכם תוך זמן קצר. במקרים של תקלה, אנו נהיה שם עבורכם ונוכל לשחזר את התקלה בצורה הטובה ביותר. שירות נוסף אותו אנו מספקים הוא שחזור מגיבוי על מנת שהאתר ימשיך לפעול כרגיל. וכמובן, אנו מספקים שירותי אבטחת מידע אשר מסייעים בחקירה במקרה של פריצה.

 

אירוח בענן חוסך לעסק כסף

ניתן לחסוך הן בעלויות של התפעול והן בעלויות ההקמה של תשתית IT עסקית.

מעבירים את המידע העסקי למערכת מאובטחת ולא צריכים לרכוש לעסק משאבי אחסון או שרתים חדישים. לא צריך להקים חדרי שרתים ולהשקיע כסף בתחזוקה שוטפת. חוסכים בהוצאות החשמל ומשאבי חומרה. עדכונים? שדרוגים? בענן הכל מתבצע לכאורה מעצמו – וללקוח העסקי זה חוסך הרבה מאוד כסף וזמן. מבמקום לרכוש תוכנה או לפתח מערכת מאפס, שירות ענן מאפשר תשלום פר שימוש. לא השתמשתם בפונקציה מסוימת? לא זקוקים לכל המודולים שיש בתוכנת מדף? בענן תשתמשו רק במה שבאמת נחוץ לכם ורק על כך תחויבו.

במידה וחסר מקום הרי ניתן להגדיל את נפח האחסון בכל רגע.

 

אירוח בענן הרבה יותר בטוח לעסק

אם עד כה הייתם צריכים להשקיע הרבה משאבים ומחשבה על אבטחת מידע, אבטחת מאגרי מידע לעסקים, מניעת זליגה של נתונים סודיים החוצה, בענן כבר תוכלו להפסיק לדאוג. הרבה תקלות יכולות להתרחש במשרד ובעסק – פריצה, שריפה, תקלת מחשוב, השתלטות מרחוק, סוסים טרויאנים. כאשר המידע לא שמור במחשבי העסק, הראש יכול להיות שקט.

 

המידע המאוחסן על הענן יכול להיות נגיש לכולם

הוא נגיש לכולם וכל מי שמעוניין בו יכול לעשות בו שימוש. נוחות העבודה בסביבה הוירטואלית מאפשרת להקצות משאבי אנוש לטובת פעילויות אחרות בארגון והחיסכון מאפשר גם להתמקד בפיתוח מחלקות אחרות. צוות העובדים יכול לעשות שימוש עם מידע אשר ניתן לעלות או להוריד מכל מקום ובכל זמן נתון.

 

התאמה לצרכים המשתנים

בזכות תקשורת מתקדמת, אי מייל, מצלמות דיגיטליות, שיחות וועידה וכמובן מגוון פתרונות מחשוב, אפשר לעשות הכל, מכל מקום. אך מה זה קשור לשירות הענן? בזכות שירות מסוג זה, תוכלו לשנות את האופן שבו אתם משתמשים במשאבי המחשב והתוכנות, הפונקציות ונפח האחסון באופן גמיש וללא קושי. העסק מתרחב? צפוי שינוי בפעילות? קולטים עוד עובדים ורוצים לשנות הגדרות ומשתמשים? בענן – גמישות והתאמה לשינויים זה חלק טבעי מהחיים.

כמובן, יש היבט נוסף לגמישות – גמישות במרחב. מכיוון שאתם מקבלים את שירותי הענן משרת חיצוני מאובטח, אתכם יכולים לקבל גישה לנתונים, לתוכנות, למאגרי המידע או לדוחות מכל מכשיר קצה. עבודה מהמשרד או הבית, חיבור באמצעות מכשיר נייד או מחשב נישא – עם שירותי הענן של ספקטרונט – כל המערכת עובדת בשבילכם.