שירותי ענן

כל עסק חייב גיבוי למחשב. שירותי גיבוי הענן של חברת Restart IT מאפשרים לכם לשמור על כל המידע והנתונים ולוודא ששום דבר לא ילך לאיבוד. שירותי הגיבוי בענן יכולים לתת מענה לסוגים שונים של קבצים כולל אפליקציות, סרטונים, בסיסי נתונים (כו בסיסי נתונים שעובדים עם SQL), עיבוד מקביל של נתונים ועוד. יתרונות הגיבוי בענן כוללים את העובדה שהשירות לא מסתמך על חוות שרתים או שרתים מקומיים שתופסים מקום פיזי, שעלות ההקמה שלהם גדולה ושיש בהם תקלות. אמזון AWS הוא שירות הענן המתקדם בעולם, ואנחנו כשותפים של אמזון העולמית נספק לכם את הטוב ביותר!

גיבוי בענן לעסקים

 

גיבוי אוטומטי בענן

גיבוי אוטומטי לכלל המחשבים של החברה, ללא כל התערבות של המשתמשים עצמם. התקנת העדכון נעשית באופן חד-פעמי ע”י נציגינו.

שיתוף קבצים

שיתוף קבצים בין כלל עובדי החברה וגם עם משתמשים חיצוניים.

שחזור קבצים

אפשרות לשחזר קבצים שמורים בענן, אנחנו נשחזר עבורכם קבצים שנמחקו בטעות.

Amazon Partner

חברת אמזון מפעילה את שירות אחסון הענן המתקדם בעולם, ואנחנו גאים להיות השותפים שלה.

 שירותי ענן מאובטחים

המידע שלכם מוצפן ומאובטח עם שירותי הענן של אמזון.

ללא שרתים

חסכון במקום ובעלויות התקנה. גיבוי בענן ע”י אמזון.

למה לבחור ב- Restart IT כספקית שירותי הענן שלכם?

 

Restart IT היא ספקית שירותי ענן ושירותי מחשוב שתגבה עבורכם את כל המידע והקבצים הנדרשים בשירותי הענן של אמזון. אנחנו שותפים של חברת אמזון העולמית (Amazon) ויש לנו מומחיות ארוכת שנים בתחום הגיבוי בענן. בעבודה המשותפת איתנו תיהנו מ:

  1. התקנה מהירה של שירותי הגיבוי בענן על מחשבי החברה.
  2. שיתוף קבצים מאובטח לעובדי החברה ולגורמים חיצוניים.
  3. גיבוי בענן המותאם לעסק שלכם, ארגונים גדולים, או חברות שלהן יש אפליקציות או בסיסי נתונים דורשים יותר נפח אחסון מאשר חברות שלהן יש צרכים מצומצמים יותר. אנחנו יודעים איך לאפיין את הצרכים של כל לקוח ולקוח. מעבר לכך, כשותפים של אמזון יש לנו גישה לטכנולוגיות שונות בשירותי הענן שנועדו לעבד, לעלות ולהוריד נתונים מהר יותר וטוב יותר. יש טכנולוגיות שמתמקדות בהעלאת ותפעול אפליקציות, ואחרות המתמקדות בהעלאה ו-streaming של סרטונים או בהצפנה ועיבוד של בסיסי נתונים גדולים. אנחנו נתאים לעסק שלכם את הטכנולגיה המתאימה.
  4. התאמה למערכות הפעלה שונות בהן Windows וOS- .
  5. תמיכה שוטפת. אנחנו כאן לרשותכם, אנחנו נספק תמיכה מלאה שכוללת בדיקות תקופתיות לזיהוי כל בעיה, וכן נעמוד לרשות הלקוחות שלנו בכל שאלה. אנחנו רוצים לוודא שאתם מקבלים את שירות גיבוי הענן אותו אתם צריכים.

לפרטים נוספים וקביעת פגישה בבקשה השאירו פרטים בטופס שבתחתית הדף.