שירותי ריסטארט

a

שותף מחשוב הIT בעסק אחראי בראש ובראשונה על מתן תמיכה עסקית למערכת המחשוב של העסק ולכן חשוב להתחבר אל ספק שירות מנוסה המכיר ומבין את חשיבות השירות והתמיכה עליו לספק לבית העסק אשר נותן בו את אמונו. דרך משותפת מתחילה בהבנת הצרכים של טיפול שוטף ושל הציפיות לביצוע האחזקה של מערך המחשוב של הלקוח תוך כדי מתן שירות ותמיכה יעילים ומהירים. הכרת מערך המחשוב של הלקוח מאפשרת לשותף מחשוב הIT לבצע פעולות תחזוקה שוטפות כדי למנוע תקלות וכדי לייעץ ללקוח כיצד לתכנן את השימוש הנכון במערכת המחשוב לטווח ארוך באופן יציב

קרא עוד...

בחירה בחוות שרתים, היא בין הבחירות העסקיות הקריטיות ביותר, המשפיעה על התפקוד העסקי באופן שוטף ובעתות חירום. ישום פתרונות מחשוב ענן למערכות מחשוב בעסקים מתחיל בבדיקת התאמה והכדאיות של המעבר לשירותי הענן  המתאימים להפעלה במערך המחשוב של העסק.

חוות שרתים מיועדות לאירוח המידע והפעילות, לגיבוי ולשליפתו בכל רגע נתון.

מעבר לכך, חוות שרתים הן אלו האחראיות על מהירות ותקינות תעבורת הנתונים בארגון, בין העובדים ובינם לסביבה החיצונית.

חוות שרתים רבות מציעות שרותי אירוח, אולם הן נבדלות מהותית ביכולת ההישרדות, במנגנוני האבטחה ובתשתיות להעברת נתונים

קרא עוד...
a

עולם הגיבוי ואבטחת המידע הולך בשנים האחרונות לכיוון של גיבוי בענן, והוא נחשב לפתרון אחר שצריך להשתלב בתמונת הגיבוי של העסק. הגיבוי כאן נעשה באמצעות מחשב מרוחק שהעסק מתחבר אליו באמצעות האינטרנט או לחלופין קו תקשורת ייעודי – תשתיות שגם כך אמורות להיות כיום בכל עסק. לא משנה באיזה עסק מדובר – בעסק קטן, בינוני או גדול – כל עסק צובר עם השנים לא מעט מסמכים, הנשמרים באופן דיגיטלי על גבי המחשב. מסמכים אלה חשופים ללא מעט סכנות: תקלות טכניות במחשב, שריפה חלילה, הצפה במקום, וירוסים שתוקפים את המחשב או בעיות אחרות שיכולות לפגוע בקבצים החשובים. בחירה באחד מפתרונות הגיבוי המוצעים כיום יכול לחסוך אובדן של מידע חשוב ובעלות משתלמת במיוחד.

קרא עוד...

תשתית תקשורת הנה נכס יקר שכל בית עסק משקיע בה כסף רב מתוך צפייה שתשרת את צרכיו לטווח הארוך.
תשתיות תקשורת פסיביות ו-תשתיות תקשורת אקטיביות. בעידן הטכנולוגי של היום, תשתיות תקשורת הינו נושא בלתי נפרד מאיכות המחשוב בעסק. העסק וכל מערכות המחשוב נשענות על תשתיות תקשורת חזקות וחכמות,אשר מלוות את הלקוח שנים על גבי שנים. הקמת תשתיות תקשורת בצורה יעילה וחכמה תורמת רבות למערך המחשוב בחברה לצמוח למאפשרת לעובדים להתייעל ולהפיק את המירב ממערך המחשוב בחברה.

קרא עוד...
a