שירותי it לעסקים קטנים

Make IT Big – שירותי IT לעסקים קטנים

 

 

בעולם העסקים של היום גם עסקים קטנים, בדיוק כמו ארגונים גדולים וחברות בינוניות, חייבים להיות מחוברים נון סטופ. אין להם פריבילגיה לעצור ולנוח, לא להם ובמיוחד לא למערכות התקשורת והמחשוב שלהן. כל עסק, גם מה שמוגדר כעסק קטן, חייב על מנת להצליח להשקיע מחשבה ומשאבים בשירותי IT לעסקים קטנים. הכוונה היא לתחום של Information Technology, דהיינו,  טכנולוגיות מחשוב ותקשורת לשם ניהול ועיבוד מידע בצורה בטוחה ומיטבית.

 

 

בשנים האחרונות הטכנולוגיה בכל נדבך בחיינו הולכת ומתפתחת, לעיתים הטרנד החם של של לפני כמה חודשים הוא old news וחשוב להיות עם אצבע על הדופק, במיוחד בעולם העסקים הדינמי והתחרותי. עסקים אשר רוצים לשמור על מעמדם התחרותי ולצמוח בהתמדה, חייבים לצעוד עם הזמן ולא להישאר מאחור, כי ישנם סקטורים בהם, מצמצת הפסדת.

 

 

הדרך הנכונה להיות מעודכנים ורלוונטיים היא באמצעות מערכות תקשורת איכותיות ובהשקעת משאבים בכל הקשור לשירותי IT לעסקים קטנים. המטרה היא להיעזר בכל הפתרונות המתאימים והמותאמים על מנת לשדרג את העבודה ולייעל את התהליכים ובעיקר להקל על בעל העסק הקטן לג’נגל בין המטלות המרובות שיש בניהול העסק.

 

 

בעלי עסק מהסקטור של  – SMB’s חווים קשיים רבים במהלך חיי העסק, עליהם להתמודד עם אתגרי ניהול לא פשוטים, שיווק, הנה”ח ובמקביל ביצוע העבודה ושירות הלקוחות. בעל עסק המעוניין להקל על עצמו ו”להוריד” נטל, יכול לעשות זאת באמצעות היעזרות במיקור חוץ, מה שמכונה אאוטסורסינג. ישנם הרבה תחומים אותם הוא יכול להוציא החוצה לאנשי מקצוע, אך מפאת מגבלה תקציבית, עליו לתעדף הוצאות ולבחון זאת בעלות מול התועלת.

 

כאשר בוחנים את צרכי העסק הקטן, אחד הגורמים המעכבים שעלולים לפגוע הלכה למעשה בעסק הוא ההיבט הטכנולוגי. לכן, אחד מסוגי השירותים שחשוב להוציא מחוץ לטיפול בעל העסק, ממש בעדיפות הראשונה הוא כל מה שקשור לשירותי IT לעסקים קטנים.

 

שימוש באאוטסורסינג של פתרונות IT יבטיח כיסוי מלא של העסק, דברים שאדם שאינו חי את התחום, אינו מבין את חשיבותם. חברה המתמחה במתן שירותי IT לעסקים קטנים תדע לנתח את צרכי העסק הקטן, להבין מה האתגרים העומדים בפניו בהתאם לסקטור, לתחרות ולצרכים הרגולטורים וכד’, לאחר האפיון יותאמו הפתרונות המדויקים מבין שפע האפשרויות, לרבות פתרונות כגון ענן, ביג דאטה, וירטואליזציה וניידות ועוד.

 

עסקים קטנים רבים אינן מודעים לצורך הקריטי במערכת מידע ואפילו המינימלית ביותר וכן ההכרח בשימור מידע ואבטחתו. לכן, חשוב שהחברה החיצונית ראשית תעניק מידע מדויק ופתרונות נגישים ומתאימים ברמה הטכנית והתקציבית. פתרון של מעבר לענן, לשם שימור, גיבוי ואבטחת המידע באופן מיטבי.

 

בעל העסק חייב להבין שגם אם הוא פועל לבדו ואין לו עובדים המידע שלו עלול לזלוג למתחרים או לגורמים שאינם רוצים בטובת העסק, הוא צריך להבים שגם אם המחשב שלו הוא היחיד המחובר למערכות שלו יש סיכוי שאם לא יגן ויאבטח את המידע הוא יאבד ויפגע. החשיבות בשימור ה- Data ואבטחתו, כמו אבטחת האתר העסקי שלו ושאר אמצעי התקשורת, אמורים להיות בעדיפות עסקית עליונה.

 

למידע ושאלות נוספות, השאירו לנו פרטים או היתקשרו ותקבלו יעוץ מהמומחים בתחום.